• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/KamuFutbol
  • https://twitter.com/Kamu_Futbol

2020 2.Hafta Fikstürü

ANKARA GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 2020 SPOR TOTO KAMU 9.KAMU FUTBOL TURNUVASI
                                                                   HAFTALIK MAÇ PROGRAMI                                  
09.03.2020 PAZARTESİ
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHASKOR
10:00GÖLBAŞI BELEDİYESİSPOR BAK.BİLGİ İŞLEM 2-3
11:15MADEN VE PETROL İŞL.GM. TOKİ 1-4
12:30SGKTEDAŞ 0-2
13:45SAHİL GÜVENLİK KOM.İLBANK 2-8
15:00ORMAN GMSAYIŞTAY 4-0
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00SBÜ GÜLHANE HASTANESİKÜLTÜR TURİZİM BAK. 1-7
11:15HACI BAYRAM VELİ ÜNV.TEİAŞ 2-5
12:30TİKAHAZİNE VE MALİYE BAK. 0-11
13:45SANAYİ BAKANLIĞITCDD 0-1
15:00TBMMTİCARET BAK.PERSONEL 0-1
10 MART 2020 SALI
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00DMOD.TİYATRO GM. 1-2
11:15İL MİLLİ EĞİTİMSPOR TOTO 3-0
12:30KAMU HASTANELERİİL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ 0-5
13:45SİGORTA PİRİMLERİ GM.DSİ 5.BÖLGE 1-1
15:00GELİR İDARESİ BŞK.PTT 1-0
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00SAĞLIK BAKANLIĞIMKE 2-1
11:15MAMAK BELEDİYESİBÖLGE İDARE MAHKEMESİ 2-1
12:30ETİ MADEN GM.MEB 0-3
13:45ORMAN BAKANLIĞIHİZMET SUNUMU GM. 5-0
15:00KARAYOLLARI GMDANIŞTAY 2-1
11 MART 2020 ÇARŞAMBA
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00VAKIFLAR GM.HACETTEPE 2-4
11:15KEÇİÖREN BELEDİYESİKIZILAY 4-1
12:30TÜİKYATIRIM İZLEME K.BŞK. 4-2
13:45KAZAN BELDİYESİGAZİLER FİZİK TEDAVİ 5-2
15:00ODTÜANKARA VALİLİĞİ 2-2
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00ANKARA SOSYAL BİLİMLER ÜNİVERSİTESİANKARA BŞB. 1-6
11:15DSİ GM.GÜZEL SANATLAR ÜNV. 1-1
12:30ÇOCUK HİZMETLERİ GM.Tİ.İLAÇ VE T.CİHAZ.KUR 6-2
13:45ÇEVRE ŞEHİRCİLİK BAK.İŞKUR GM. 6-0
15:00TÜBİTAK ŞEHİR HASTANELERİ 1-1
12 MART 2020 PERŞEMBE
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00TAPU KADASTRO GM.EÜAŞ 0-2
11:15HALK SAĞLIĞI GM.TİCARET BAKANLIĞI 0-7
12:30KAMU İHALE KURUMUKARAYOLLARI 4.BÖLGE 0-10
13:45KORUMA HİZMETLERİ GM.GÖÇ İDARESİ GM. 4-0
15:00ADALET BAKANLIĞI GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ 1-2
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00YILDIRIM BEYAZIT ÜNVGAZİ ÜNV. 1-2
11:15TEMSANYURTDIŞI TÜRKLER VE AKR. 4-0
12:30CTEANKARA ADLİYESİ 5-6
13:45İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜDOĞA VE MİLLİ PARKLAR 0-3
15:00SPOR BAKANLIĞIAİLE ÇALIŞMA VE SOS.HİZ.BAK. 2-3
13 MART 2020 CUMA
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00DIŞİŞLERİ BAKANLIĞIS.B ULUSLARARASI ORG.GM. 1-4
14:30ÇEVRE VE ŞEH.İL MÜDÜRLÜĞÜS.B.EĞİTİM KÜLTÜR GM. 2-1
15:45SPOR HİZMETLERİ GM.YÖK 7-0
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA 
10:00D.TİYATRO İL MÜDÜRLÜĞÜYÖNETİM HİZMETLERİ GM. 4-2
14:30SGK İL MÜDÜRLÜĞÜSAGE 2-1
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam58
Toplam Ziyaret350680