• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/KamuFutbol
  • https://twitter.com/Kamu_Futbol
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi5
Bugün Toplam105
Toplam Ziyaret274986
Üyelik Girişi
Site Haritası

2018 2.kademe fikstürü

ANKARA GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ MST İŞ MAKİNALARI 2018 KAMU FUTBOL TURNUVASI
FUTBOL TURNUVASI
16 NİSAN 2018 PAZARTESİ
2.KADEME
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
SKOR
09:00
DEVLET T.İ.M
TCDD G.M
 5-1
10:10
TEİAŞ
KÜLTÜR VETURİZM
 7-0
11:20
HACEETEPE ÜNİ
DIŞİİŞLERİ
 7-1
12:30
GIDA
BİLİM SANAYI
6-1 
13:40
CTE
KARAYOLLARI G.M
4-1 
14:50
KREDİ YURTLAR G.M
VERGİ DENETİM
4-3 
16:00
DMO
MİLLİ EĞİTİM
1-0
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09:00
ORMAN VE SU İŞLERİ
MESLEK HİZMETLERİ
 1-0
10:10
DSİ
İLSAĞLIK M
 2-1
11:20
YARGITAY
DÖSİM
 0-2
12:30
KEÇİÖREN  B.L.D
SGK B
1-0 
13:40
KAZAN BELEDİYESİ
TEDAŞ (P)
 1-1
14:50
SPOR G.M
DİYANET
3-1 
16:00
AİLE VE SOSYAL
ADALET B.M
1-3 
17 NİSAN 2018 SALI 
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09:00
HAZİNE 
ÇSGB (P)
 1-1
10:10
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK
TAPU VE KADASTRO
 3-0
11:20
MTA (P)
ETİ MADEN G.M
 0-0
12:30
KARAYOLLALI 4 BÖLGE
YHTG.M
 1-0
13:40
DEVLET DİYATROLARI
HALK SAĞLIĞI
 4-0
14:50
GHSİM
İŞ KURUMU
 4-0
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09:00
GAZİ ÜNİ
İLLERBANKASI (P)
 2-2
10:10
ADLİYE
EUAŞ G.M
 1-0
11:20
ODTU
VALİLİK
 2-0
12:30
SAĞLIK BAKANLIĞI
DANIŞTAY
 1-2
13:40
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
SIGORTA PRİMLERİ
 10-0
14:50
BÜYÜKŞEHİR
ULASTIRMA
 2-0
3.KADEME
19 NİSAN 2018 PERŞEMBE
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
10:00
DEVLET TİYAT. İL. MÜD.
ORMAN VE SU İŞLERİ (p)
 1-1
11:15
TEİAŞ
DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ (P)
 2-2
12:30
HACETTEPEDÖSİM
 6-0
13:45
GIDA TARIMKEÇİÖREN BEL.
 1-2
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
10:00
CTETEDAŞ
 7-1
11:15
KREDİ YURTLAR K.SPOR G.MÜD.
 1-4
12:30
DMOADALET B.M. (P)
 0-0
20 NİSAN 2018 CUMA
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09:30
ÇSBİLLER BANKASI
 3-0
10:40
ÇEVRE ŞEHİRCİLİK
ADLİYE
 2-0
14:30
MTAODTÜ
 0-3
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09:30
K.YOLLARI 4.BÖLGEDANIŞTAY
 2-3
10:40
DEVLET TİYATROLARIİL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
 1-1
14:30
GHSİM
ANKARA BÜYÜK ŞEHİR BEL.
 0-1
4.KADEME
24 NİSAN 2018 SALI
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
09:00
ORMAN VE SU İŞLERİDSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 0-1
10:10
HACETTEPEKEÇİÖREN BEL.
 1-0
11:20
CTESPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 Ert
12:30
ADALET B.M.DMO
 2-1
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
09:00
ÇSGBÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAK.
 4-2
10:10
ODTÜDANIŞTAY
 2-1
11:20
İL MİLLİ EĞİTİM ANKARA BÜYÜKŞEHİR BEL.
 3-1
ÇEYREK FİNAL
27 NİSAN 2018 CUMA
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
10:00
DSİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
HACETTEPE
 1-2
11:15
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
ADALET B.M.
 3-0
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
10:00
ÇSGBODTÜ
 3-0
11:15
İL MİLLİ EĞİTİM   DMO
 3-1
YARI FİNAL
03 MAYIS 2018 PERŞEMBE
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
 
HACETTEPE (P) 4-1
 SPOR GENEL MÜDÜR
 0-0 
19 MAYIS 2 NOLU SENTETİK SAHA
 
İL MİLLİ EĞİTİM
 ÇŞSGB
 3-0
3.LÜK MAÇI
07 MAYIS 2018 PAZARTESİ
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
 
SPOR GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
 ÇŞGB
 0-2
FİNAL
08 MAYIS 2018 SALI
19 MAYIS 1 NOLU SENTETİK SAHA
 
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ   
 HACETTEPE
 1-0